Archive for December, 2014

Išankstinis grąžinimas

Continue Reading

Sveiki,

Norėčiau apžvelgti šią situaciją:

Bobutės klientas pasiima kreditą (kaip žinia, Bobutės paskola grąžinama anuitetiniu būdų, kredito grąžinimo pradžioje apmokama didesnė palūkanų suma) ir susiduria su tokiais klausimais, kai nori grąžinti kreditą anksčiau laiko:

  1. Kiek aš turėčiau mokėti, jei anksčiau laiko grąžinu kreditą?
  2. Ar grąžinant kreditą reikia sumokėti papildomus mokesčius?

Grąžinant kreditą vienu pavedimu, anksčiau laiko, kredito mokestis (palūkanos) būna perskaičiuojamos, palūkanos būna mokamos už faktiškai naudotasi laikotarpį, tai reiškia jei pasiimsite kreditą, kurio įmokos išdėstytos 36 mėn. ir norėsite grąžinti šį kreditą po 2 dienų, tai mokėsite palūkanas, tik už 2 dienas, o ne už 36 mėn. Taip pat, grąžinant kreditą anksčiau laiko nereikia mokėti papildomų mokesčiu ( perskaičiavimo, sutarties nutraukimo…), nes Bobutės paskoloje nėra jokių papildomų mokesčių.

Bei atsakymas į pagrindinį klausimą, kuris buvo nepaminėtas:

Kaip sužinoti grąžintiną sumą? Jūs šia sumą galite sužinoti šiai būdais:

a)      Susisiekiant su konsultantu, telefonu 870080070, „Klauskite gyvai“, el. paštu: info@bobutespaskola.lt

b)      Prisijungus prie savo vartotojo anketos, joje rasite skaičiuoklę, kuri jums paskaičiuos grąžintiną sumą norimai dienai.

Geros dienos.

Algirdas

Kaip per Kalėdas išvengti pirkimo bumo ir dar likti su litu kitu kišenėje

Continue Reading

Artėja viena gražiausių žiemos švenčių – Kalėdos, o su jomis kartu galvos skausmas, ką padovanoti draugams, artimiesiems. O dar šildymo sezonas, kuris taip pat pratuština mūsų kišenes. Nė vienas susimąstome, ką daryti, kokias dovanas pirkti, kad po švenčių iki algos nereikėtų vien bulves valgyti.

Pateikiu keletą būdų, kurie padės sutaupyti ir išvengti spontaniško apsipirkimo:

  1. Planuokime iš anksto. Nepalikite dovanų pirkimo paskutinei savaitei, o dar blogiau paskutinei dienai. Kalėdoms ruoškitės iš anksto, pasiplanuokite būsimas išlaidas ir pasistenkite sutaupyti reikiamą sumą arba bent dalį jos iki gruodžio mėnesio. Dovanų dairykitės iš anksto. Nors gruodžio mėnesį skelbiama daug akcijų, dažniausiai viskas kainuoja šiek tiek brangiau nei kitus 11 metų mėnesių, nes pamiršusių pasirūpinti dovanomis iš anksto visada yra.
  2. Dovanų biudžetas. Susidarykite sąrašą žmonių, kuriems planuojate teikti dovanas. Pasiskaičiuokite, kokią maksimalią sumą galite skirti dovanoms ir sąraše greta vardų nurodykite planuojamą pinigų limitą to žmogaus dovanai.
  3. Dovanų keitimasis. Pagalvokite, ar tikrai reikia kiekvienam pirkti po atskirą dovaną. Pasiūlykite draugų būreliui ir šeimos nariams keistis dovanomis, t.y. iš visų draugų ar šeimos narių sąrašo kiekvienas išsitraukia tik vieną vardą to, kuriam šiemet pirks dovaną. Tokiu atveju reikės nupirkti tik vienam žmogui dovaną. Galima apsikeisti ne tik dovanomis, bet ir  gražiais pažadais, palinkėjimais.
  4. Nesiskolinkite. Skolintis Kalėdoms nerekomenduojama, nors ir kaip smagu būtų nustebinti draugus dovana ne pagal savo kišenę. Neverta susigadinti ateinančių metų skolų pagiriomis.
  5. Būkime kūrybingi. Nebūtina išleisti visą algą, kad sau, savo šeimai ir draugams suteiktume nuostabias Kalėdas. Nustebinkite visus savo rankų darbo dovana. Tokia dovana bus vertingesnė už bet kokį niekutį, nupirktą prekybos centre. Taip pat nepatingėkime pasigaminti atvirutes ir susipakuoti dovanas patys. Žinoma, tai kainuos Jūsų laiko, bet patirsite daugiau malonumo ir tikrai sutaupysite.
  6. Lyginkime kainas. Prieš apsiperkant siūloma palyginti kainas skirtingose parduotuvėse, tai sėkmingai galima padaryti internete. Šiuo metu yra sukurta daug tinklapių, kuriuose yra nurodomos tos pačios prekės kaina skirtingose parduotuvėse.
  7. Pirkite dovanų kuponus. Jeigu nesugalvojate, ką nupirkti ir nenorite, kad padovanota dovana stovėtų užkišta kampe ir rinktų dulkes, pirkite dovanų kuponus. Pagalvokite gerokai daugiau galima bus įsigyti už kupono vertę  jau po Kalėdų, per išpardavimus.

Tikiuosi šie keli patarimai padės Jums sutaupyti ir išvengti streso prieš Kalėdas. Šiltų ir baltų Kalėdų

Justina