Archive for April, 2015

Ką daryti, jei atėjo įmokos diena, o jums netikėtai pritrūko pinigų?

Continue Reading

BP_FBŠiandien mūsų gyvenimo tempas, poreikiai ir būdas yra visiškai pasikeitę. Žmonės pamiršta apie poilsį, jie vien skuba, bėga, lekia ir vis nori uždirbti kuo daugiau pinigų. Daugelis dirba ne tam, kad gyventų geriau, o tam, kad tiesiog išgyventų ir patenkintų būtiniausius savo poreikius. Mus spaudžia bankai, kreditoriai, gaila, tačiau jie nepasiruošę laukti, jei atėjo mokėjimo diena – kratyk piniginę ir nevėluok! Ar nelaukia ir Bobutė? Bobutė suprasdama kiekvieną vartotoją, turi Jums, ką pasiūlyti. Jeigu artėja įmokos diena ir jums pritrūko pinigų jai sumokėti, noriu Jums patarti, kaip suplanuoti savo finansus ir neįsiskolinti.


Pirmas pasiūlymas

Praneškite, kad sumokėsite įmoką truputį vėliau. Tai galite nesunkiai padaryti prisijungę prie savo vartotojo zonos ir paspaudę ant laukelio „Pranešti apie vėlavimą”. Pasirinkę planuojamą mokėjimo datą, Bobutę informuojate, jog būtent tada ir bus atlikta  įmokos dalis. Galite būti ramūs, mes tikrai nepuolame rašyti laiškų į namus pačią pirmą vėlavimo dieną. Priminimai į namus siunčiami tik praėjus porai savaičių nuo vėlavimo.

Antras pasiūlymas

Galite pratęsti kredito mokėjimo terminą. Tai irgi labai paprastas būdas, tereikia savo vartojo zonoje pasirinkti laukelį „Mano kreditai”, paspausti ant nuorodos „Pratęsti kreditą” bei pasirinkti, kuriam laikotarpiui norite jį pratęsti. Atlikus šiuos veiksmus, Bobutė matys, kada planuojama kita įmoka.

Trečias pasiūlymas

Trumpalaikį kreditą galite paversti ilgalaikiu. Situacija paprasta: jei Jums trūko šiek tiek pinigų ir nusprendėte pasiskolinti labai trumpam laikui, pavyzdžiui, iki 20 dienų, tačiau paėmus kreditą pagalvojote, jog pinigų prireiks ilgesniam laikotarpiui ir geriau sumokėsite po truputį, per kelis mėnesius. Bobutė ir šioje situacijoje Jums turi, ką pasiūlyti. Tereikia prisijungti prie savo vartojo zonos ir spustelėti ant laukelio „Paversti ilgalaikiu”. Atlikus kitus veiksmus, kredito konvertavimas Jums užtruks iki 20 min.

Ir tai tik dalis patarimų, kuriuos Bobutė Jums siūlo. Ji primena, jog visuomet su Jumis nori bendrauti ir „gyvai“, tad iškilus klausimams ar neaiškumams, galite drąsiai pasikonsultuoti telefonu, rašyti el. laišką, konsultuotis mūsų puslapyje arba bendrauti „Skype” programėle. Visada išklausysime, susitarsime, padėsime.

Vytautas

PASISKOLINK IŠ BOBUTESPASKOLA.LT

Pavasario projektas: protingas taupymas ir atsakingas skolinimasis

Continue Reading

Pagaliau iš lėto atkrypuoja pavasaris – aplinkui bunda gamta, o kartu su ja prabundame ir mes. Pasibaigus žiemos sezonui, užsimanome atnaujinti savo aplinką ir atsinaujinti patys. Norisi nusimesti šiltus, sunkius rūbus bei papuošti save ir namus ryškesnėmis, pavasariu alsuojančiomis spalvomis. Šiandien išaušo pats metas prabusti po žiemos miego. Ir įvykdyti pavasario projektą – atsakingai planuoti savo išlaidais bei skolinimąsi.


Atsarginis planaspabloo

Kai akys mato daug ir užsimano daug – neretai kyla noras pasiskolinti. Tačiau kaip paskolą reikės grąžinti – pagalvoja ne kiekvienas. Atsakingas išlaidų planavimas, kruopštus skolinimosi apsvarstymas, gali padėti ateityje išvengti nemalonumų. Skolintis atsakingai – reiškia, kad, prieš prisiimant finansinių įsipareigojimų, reikia įvertinti savo galimybes, aplinkos veiksnius bei ateities planus. Vienas išmintingas žmogus man yra pasakęs: „idealus skolinimasis yra  tuomet, kai tu turi reikiamą pinigų sumą, tačiau nenorėdamas jų išleisti dabar – pasiskolini“. Šiuo atveju žmogus visada turi „atsarginį planą“ – gali grąžinti visą pasiskolintą sumą kada tik panorėjęs, tačiau tokį „idealų“ skolinimosi pavyzdį retai įgyvendiname. Visada turėkime atsarginį planą!

Protingai įvertinkime savo pajamas

Visų pirma turime įvertinti savo gaunamas pajamas – kiek jų turime, jų pastovumą, galimybę uždirbti daugiau ar atidėti jų dalį santaupoms. Gal matydami galimybę sutaupyti, suprasime, kad paskola nebūtina, o kas mėnesį atidėdami po šiek tiek pinigų, netrukus galėsime pasidžiaugti naujais pirkiniais. Juk verta pabandyti.

Kruopščiai paskaičiuokime savo išlaidas

Taip pat reikia įsivertinti ir patiriamas išlaidas – jų dydį, paskirtį, galimybę jas sumažinti arba visiškai atsisakyti. Svarbu atskirti, kurios išlaidos mums yra pastovios ir būtinos, o kurios laikinos. Jeigu skolindamiesi jau turime pasiėmę kitą paskolą, svarbu įvertinti jau turimus mėnesinius mokėjimus ir visada prisiminti, kada bus paskolos grąžinimo termino pabaiga. Būkime kruopštūs ir atsakingi.

 Užbėkime įvykiams už akių

Prieš įsipareigojant finansiškai, taip pat svarbu įvertinti ir galimas nenumatytas aplinkybes, tokias kaip liga, nelaimė, laikinas darbo netekimas, šeimos pagausėjimas ar kiti nenumatyti atvejai. Svarbu paskaičiuoti, ar tokiu atveju, sumažėjus pajamoms ir atsiradus papildomoms išlaidoms, galėsime vykdyti prisiimtus įsipareigojimus. Be to, pasiruošiant netikėtumams iš anksto, visada galima pasidomėti, kokios yra paskolos mėnesinių mokėjimų atidėjimo ar išankstinio grąžinimo sąlygos Jūsų pasirinktoje kredito bendrovėje.


Kuo atidžiau įvertinsime savo galimybes, tuo paprasčiau bus tvarkyti savo finansus ateityje. Linkiu sėkmės, įsivertinant savo galimybes ir priimant teisingą sprendimą bei patariu: tris kartus paskaičiuokite, ir būkite atsakingi.

Gražaus pavasario.

Viktorija