Išankstinis grąžinimas

Sveiki,

Norėčiau apžvelgti šią situaciją:

Bobutės klientas pasiima kreditą (kaip žinia, Bobutės paskola grąžinama anuitetiniu būdų, kredito grąžinimo pradžioje apmokama didesnė palūkanų suma) ir susiduria su tokiais klausimais, kai nori grąžinti kreditą anksčiau laiko:

  1. Kiek aš turėčiau mokėti, jei anksčiau laiko grąžinu kreditą?
  2. Ar grąžinant kreditą reikia sumokėti papildomus mokesčius?

Grąžinant kreditą vienu pavedimu, anksčiau laiko, kredito mokestis (palūkanos) būna perskaičiuojamos, palūkanos būna mokamos už faktiškai naudotasi laikotarpį, tai reiškia jei pasiimsite kreditą, kurio įmokos išdėstytos 36 mėn. ir norėsite grąžinti šį kreditą po 2 dienų, tai mokėsite palūkanas, tik už 2 dienas, o ne už 36 mėn. Taip pat, grąžinant kreditą anksčiau laiko nereikia mokėti papildomų mokesčiu ( perskaičiavimo, sutarties nutraukimo…), nes Bobutės paskoloje nėra jokių papildomų mokesčių.

Bei atsakymas į pagrindinį klausimą, kuris buvo nepaminėtas:

Kaip sužinoti grąžintiną sumą? Jūs šia sumą galite sužinoti šiai būdais:

a)      Susisiekiant su konsultantu, telefonu 870080070, „Klauskite gyvai“, el. paštu: info@bobutespaskola.lt

b)      Prisijungus prie savo vartotojo anketos, joje rasite skaičiuoklę, kuri jums paskaičiuos grąžintiną sumą norimai dienai.

Geros dienos.

Algirdas

one Comment

  1. Jurgis On 2016-9-4 at 16:58

    Grazindami paskola, galite kas menesi moketi vienodo dydzio imokas, sudarytas is palukanu ir pagrindines kredito sumos. Taip pat galimas isankstinis dalinis arba visiskas paskolos grazinimas bet kuriuo metu.

Komentuokite

Jūsų el.pašto adresas viešai nebus matomas.

Close
Please assign a menu to the Main Menu in Appearance > Menus