Ką daryti, jei atėjo įmokos diena, o jums netikėtai pritrūko pinigų?

BP_FBŠiandien mūsų gyvenimo tempas, poreikiai ir būdas yra visiškai pasikeitę. Žmonės pamiršta apie poilsį, jie vien skuba, bėga, lekia ir vis nori uždirbti kuo daugiau pinigų. Daugelis dirba ne tam, kad gyventų geriau, o tam, kad tiesiog išgyventų ir patenkintų būtiniausius savo poreikius. Mus spaudžia bankai, kreditoriai, gaila, tačiau jie nepasiruošę laukti, jei atėjo mokėjimo diena – kratyk piniginę ir nevėluok! Ar nelaukia ir Bobutė? Bobutė suprasdama kiekvieną vartotoją, turi Jums, ką pasiūlyti. Jeigu artėja įmokos diena ir jums pritrūko pinigų jai sumokėti, noriu Jums patarti, kaip suplanuoti savo finansus ir neįsiskolinti.


Pirmas pasiūlymas

Praneškite, kad sumokėsite įmoką truputį vėliau. Tai galite nesunkiai padaryti prisijungę prie savo vartotojo zonos ir paspaudę ant laukelio „Pranešti apie vėlavimą”. Pasirinkę planuojamą mokėjimo datą, Bobutę informuojate, jog būtent tada ir bus atlikta  įmokos dalis. Galite būti ramūs, mes tikrai nepuolame rašyti laiškų į namus pačią pirmą vėlavimo dieną. Priminimai į namus siunčiami tik praėjus porai savaičių nuo vėlavimo.

Antras pasiūlymas

Galite pratęsti kredito mokėjimo terminą. Tai irgi labai paprastas būdas, tereikia savo vartojo zonoje pasirinkti laukelį „Mano kreditai”, paspausti ant nuorodos „Pratęsti kreditą” bei pasirinkti, kuriam laikotarpiui norite jį pratęsti. Atlikus šiuos veiksmus, Bobutė matys, kada planuojama kita įmoka.

Trečias pasiūlymas

Trumpalaikį kreditą galite paversti ilgalaikiu. Situacija paprasta: jei Jums trūko šiek tiek pinigų ir nusprendėte pasiskolinti labai trumpam laikui, pavyzdžiui, iki 20 dienų, tačiau paėmus kreditą pagalvojote, jog pinigų prireiks ilgesniam laikotarpiui ir geriau sumokėsite po truputį, per kelis mėnesius. Bobutė ir šioje situacijoje Jums turi, ką pasiūlyti. Tereikia prisijungti prie savo vartojo zonos ir spustelėti ant laukelio „Paversti ilgalaikiu”. Atlikus kitus veiksmus, kredito konvertavimas Jums užtruks iki 20 min.

Ir tai tik dalis patarimų, kuriuos Bobutė Jums siūlo. Ji primena, jog visuomet su Jumis nori bendrauti ir „gyvai“, tad iškilus klausimams ar neaiškumams, galite drąsiai pasikonsultuoti telefonu, rašyti el. laišką, konsultuotis mūsų puslapyje arba bendrauti „Skype” programėle. Visada išklausysime, susitarsime, padėsime.

Vytautas

PASISKOLINK IŠ BOBUTESPASKOLA.LT

Komentuokite

Jūsų el.pašto adresas viešai nebus matomas.

Close
Please assign a menu to the Main Menu in Appearance > Menus